O nas - ProSport

Firma PRO SPORT powstała w 1991 roku.

Naszą działalność skupiamy na branży rowerowej i wszystkim co jest z nią związane. Tworzymy lokalną społeczność rowerową wspierając okoliczne drużyny kolarskie i eventy rowerowe, w których często bieżemy także czynny udział. Nasza wiedza bazuje nie tylko na wieloletnim działaniu w branży rowerowej, ale przede wszystkim na własnych doświadczeniach płynących z tysięcy przejeżdżanych co roku kilometrów. To właśnie te doświadczenia sprawiają, że z naszą pomocą wybierzesz rower idealnie dostosowany do swoich potrzeb!

Budynek
Budynek

Profesjonalne doradztwo i sprzedaż.

Dynamiczny rozwój nie byłby możliwy bez sprawnie funkcjonującego działu sprzedaży, a przede wszystkim bez doskonale przygotowanych sprzedawców. Bezwzględnym warunkiem podjęcia pracy sprzedawcy jest odbycie cyklu szkoleń i otrzymanie niezbędnego certyfikatu. Zdobyta w ten sposób wiedza sprawia, że pracownicy Firmy ProSport są specjalistami i partnerami do rozmowy zarówno dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynających dopiero rowerową przygodę. Doradztwo oferowane w naszej firmie, dotyczy zarówno parametrów technicznych, użytkowych, bezpieczeństwa, komfortu podróży, jak i dodatkowego wyposażenia i bazuje zarówno na wiedzy jak i osobistych doświadczeniach członków naszej ekipy.

Sprawny serwis.

Przy sprzedaży rowerów i skuterów kładziemy szczególny nacisk nie tylko na ciekawy design i parametry techniczne, lecz również zapewnienie odpowiednich standardów dotyczących serwisu. Dlatego dla firmy ProSport priorytetem stało się zbudowanie profesjonalnego serwisu. Podstawą sprawnego działania naszej firmy są przeszkoleni pracownicy serwisowi oraz dobrze zaopatrzony magazyn części zarówno do rowerów jak i skuterów.

Serwis

Galeria